fbpx

Mobiilsed LED ekraanid

Suuri mobiilseid LED ekraane võib treileril paigaldada igale poole, kus on lubatud parkida. Mobiilsete digiekraanide selge vaadatavus ulatub 5–100 meetrini, neid saab tõsta maapinnast 2–3m kõrgusele ja on reguleeritavad 360°. Mobiilsed LED ekraanid on ideaalne välimeedia, millel näidata reklaame või videosid ja hallata kuvatavat sisu kontorist lahkumata.

Näitan kõiki 3 tulemust

 • LED ekraan treiler P5

  30  / day

  Mobiilne LED ekraan P5 treileril on võimekas välimeedia mõõtudega 5 x 3 m, mille soovituslik vaatamiskaugus on alates 5 m ja mis saab suurepäraselt hakkama kõige nõudlikumate meediafailide esitamisega. See mobiilne LED ekraan paistab silma oma üliterava pildiga, kuvades selgelt ka kõige pisemad detailid ning väikese kirja. Nii on see ideaalne väliekraan nt kaartide, võistluste tulemuste ja ka 16:9 formaadis otseülekannete näitamiseks.

  5 x 3 m
 • LED ekraan treiler P10

  31  / day

  Mobiilne LED ekraan P10 treileril on võimekas, väliüritustele ideaalne digiekraan mõõtudega 5,12 x 3,2 m. Selle lihtsalt teisaldatava mobiilse LED ekraani soovituslik vaatamiskaugus algab 10 meetrist ning ekraan sobib lisaks reklaami ja toetajate logode kuvamisele ka suurepäraselt 16:9 formaadis otseülekannete ja videote ning reklaamklippide näitamiseks. Uusim tehnoloogia tagab mobiilsel LED ekraanil terava ja kirka pildi iga ilmaga.

  5,12 x 3,2 m
 • Mobiilne LED ekraan P16

  LED ekraan treiler P16

  30  / day

  Mobiilne LED ekraan P16 treileril on tänavareklaamiks ideaalne linnaekraan mõõtudega 4 x 3 m. 16 meetrist algava soovitusliku vaatamiskaugusega digiekraani on lihtne paigaldada tänavaile kohtadesse, kus parkimine on lubatud. Võimekal LED ekraanil võib näidata reklaami nii pildi- kui ka videoformaadis või kasutada seda otseülekandeks. See mobiilne LED ekraan püüab tänaval oma terava ja ereda pildiga iga ilmaga pilke.

  4 x 3 m