fbpx

LED ekraanid moodulitest

Alati selge ja särava pildiga LED moodulekraanid on tellitava suurusega ning kasutatavad nii siseruumides kui ka väljas. Puslena kokkupandavad LED ekraanid annavad piiramatuid võimalusi varieerida ekraani suuruse, kuju, paigutuse ja asukohaga.

Näitan kõiki 3 tulemust

 • LED ekraan moodul sein 3,9 riputatuna

  LED ekraan sein ja lagi

  235  / day

  Riputage digiekraanid lakke, katke nendega terved seinad ja looge enda ümber kaasaegne digireaalsus. Õhukesi ja kergeid LED ekraani mooduleid saab paigaldada kõikjale, seda nii sirge, kumera kui ka nõgusa pinnana. Pange uue ajastu digiekraanid enda jaoks tööle näiteks messidel, kuvades neil reklaami ja infot ning püüdes pilke ägedate visuaalsete efektidega.

  al 500 x 500 mm
 • LED ekraan põrand Moodul 3,9

  LED ekraan põrand

  235  / day

  Paneme spetsiaalsetest 50 x 50 cm suurustest moodulitest kokku teile sobiva suuruse ja kujuga LED ekraan põranda, mis kannab ka auto raskust. LED ekraan põrand võib olla nutikaks pilkupüüdvaks poodiumiks nagu 2018. a Motoshow’l, efektseks esinemislavaks nagu Ewert and The Two Dragonsi kontserdil või hullutavaks tantsupõrandaks nagu 2018. a Positivuse festivalil.

  al 500 x 500 mm
 • LED ekraan erilahendused

  235  / day

  LED moodulekraanidest saab kokku panna erineva kujuga nutikaid ekraanipindasid. Need võivad olla silmapaistvateks väravateks ja ääristeks või infoekraanideks spordivõistlustel, messidel ning vabaõhusündmustel, kus näidata olulist infot, reklaamklippe ja ka toetajate logosid.

  al 500 x 500 mm